ON-LINE

Картина Бенксі самознищилася на аукціоні (ВІДЕО)

понеділок, 08 жовтня 2018
Одразу після того, як її продали за 1 млн фунтів стерлінгів

Картина знаменитого вуличного художника Бенксі самознищилася просто під час аукціону Sotheby's. Це сталося одразу після того, як її придбав невідомий покупець за 1 млн фунтів стерлінгів.

Таке сталося вперше за всю історію торгів. Відразу після того, як ведучий вдарив молотком після ставки 1 млн фунтів, запустився процес самоліквідації. З’ясувалося, що Бенксі заздалегідь, ще кілька років тому, сховав у нижній частині рами шредер, який пошматував картину на дрібні смужки.

Картина «Дівчинка з повітряною кулею» є одним із найвідоміших творів Бенксі.

Нині художника і аукціонний будинок Sotheby's і вже підозрюють в організації акції, спрямованої на збільшення вартості виставленої на торги картини. Експерти припустили, що цей трюк з вбудованим в раму шредером був заздалегідь спланований і є маркетинговим ходом.

Як вважає власник галереї сучасного мистецтва «Андіпа» Акоріс Андіпа, в колекції якого понад чотири сотні робіт Бенксі, після такої сенсації вартість картини збільшиться в кілька разів. Справа в тому, що картина не була знищена повністю. Через шредер, встановлений в рамі, пройшла лише приблизно половина твору Бенксі. Та й смужки, на які розрізано полотно, занадто широкі, щоб вважати, що картину дійсно хотіли знищити.

Теги: Бенксі

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного