Зимовий сезон в Рівненському аеропорту – під загрозою зриву

Ризик того, що взимку з рівненського летовища не літатимуть чартери, з’явився через борги аеропорту

Нагадаємо, нині Рівненський аеропорт перебуває в кризовій ситуації - через борги до Пенсійного фонду та ДФС. Станом на зараз заборгованість становить 12,5 млн грн.

Для того, щоб ліквідувати заборгованість, керівництво області з відповідним проханням звернулося  до Кабінету Міністрів. Допоки відповіді від керівного органу вони не отримали.

Як відзначає директор летовища Ігор Насинюк, якщо заборгованість не ліквідують, то виліт з аеропорту стане неможливим. Адже нині там не вистачає снігоочисної техніки. І через те, що всі прибутки йдуть на погашення боргу, закупити необхідну техніку підприємство не має можливості. Далі говорить ігор Насинюк:

Якщо покривається борг, то обласна рада та адміністрація пообіцяли, що вони закриють ці борги. Тоді вже можна брати обслуговуючу техніку хоч в оренду, хоч на інших умовах.

Також Ігор Насинюк розповів, що плануються також і довгоочікувані рейси до Любліна, і невдовзі аеропорти України та Польщі підпишуть договір про співпрацю. Однак, в разі відмови Кабміну, і ці рейси – під загрозою зриву.

Нагадаємо, що 19 жовтня з рівненського летовища стартують чартери до Єгипту.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень