Анталія, або «В Туреччині все добре» очима кореспондента Радіо Трек (ФОТО)

Багато хто вже мабуть знає, що «кореспондент Радіо Трек полетів». 

Добре, якщо читаєте сторінку Тараса Дудея і Радіо Трек.

Скажу відразу, що сьогодні оповідка буде не дуже позитивна... Але, зі світлими сторонами.

РІВНЕ

Починався наш тревел-тріп із Рівного. З відновленого Рівненського аеропорту.

Ваш кореспондент летів уперше, тому й враження - відповідні: як у людини, яка перший раз сідає в літак і здіймається в небо.

Аеропорт Рівне - не найкраще, що довелося побачити за цю добу. Так, дуже і навіть дуже добре, що у Рівному відродився Аеропорт, але там є ще над чим працювати і працювати.

Перш за все, напевно, варто забрати дух «совка» із зали, куди приходять люди для реєстраціїї.

Це, мабуть, одна з найважливіших цілей, які потрібно поставити керівництву рівненського аеропорту. Далі, думаю, всі справи підуть добре, оскільки зала очікування  безпосередньо після проходження митного контролю відповідає всім зразкам європейської якості.

ЛІТАК

Тут  навіть мови немає. Компанія Bravo Airlines відпрацьовує на всі 100%. В економ-класі вам пропонуєть сендвіч, кексик і щось до цього сніданку (кава, чай, мінеральна вода або кола).

Тут пасажир, який вперше на свої очі побачив і полетів літаком, ставить +  (Себто автор).

АНТАЛІЯ, БЕЛЕК

Відразу і відверто. Команія TPG, яка надала можливість рівненським журналістам безпосередньо дізнатись про ситуацію в Туреччині, після спроби військового перевороту постаралась на славу.

Тут тобі і трансфер з аеропорту в готель, і номери, яким позаздрять навіть жунарлісти СNN. Самі агенти з продажу путівок кажуть, що відправляти рівнеських туристів в Туреччину стало важче, однак зауважують, що в курортних містах як була ситуація спокійною, так і залишилась.

Можу лише підтвердити слова агентів: 

В Анталії, як і в інших курортних містах, все спокійно. Уявіть, що ви у Львові, а війна на Донбасі.

Сьогодні в нас заплановане спілкування з місцевою пресою, поліцією і владoю. Тому очікуйте подальших повідомлень на cайті Радіо Трек.

Ну й, звісно, трішки світлинок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень