Зима у Рівному не буде суворою

Проте різкі похолодання очікуються

Зима у Рівному буде не надто сніжною та без сильних морозів. Про це розповів начальник Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець. Він зауважив, що хоч зима буде не надто морозною та сніжною, все ж різкі напливи холодів очікуються:

 - Перша декада грудня - ми очікуємо погоду теплішу. Тобто, теплішу - це означає, що температура повітря сягатиме десь близько 9 градусів тепла в день, це буде в принципі максимальна. І вже таку зиму, яка буде схожа на зиму, ми очікуємо в другій декаді грудня, тобто після 15 грудня, тоді вже будуть морози.

Між тим, заступник начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області Олександр Мохрик додав, що на випадок сильних морозів область буде забезпечена пунктами обігріву:

- В місті Рівному, як зазвичай, пункт обігріву розташований за кінотеатром Україна. Ми виставляємо там намет, встановлюємо туди буржуйку. Відповідно туди люди зможуть зайти попити чаю, зігритися. Крім того, якщо будуть дуже сильні морози, то планується спільно з департаментом соціального захисту запроваджувати соціальні патрулі. Спеціально буде  обладнаний автомобіль, будемо їздити по місту і спостерігати за людьми. В основному - це люди-безхатченки.

Зокрема, надзвичайники зауважили, що в оперативному розрахунку підрозділів головного управління ДСНС Рівненщини, перебуває понад 50 одиниць пожежної та спеціальної техніки, та понад 185 чоловік особового складу й вони повністю готові до будь-яких погодніх умов.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень