На Рівненщині продовжують отримувати «теплі» кредити

Позичальники взяли 2700 кредитів на суму понад 45 мільйонів гривень

Майже три сотні жителів Рівненщини отримали відшкодування за «теплими» кредитами із обласного бюджету. Їм компенсували гроші в розмірі 15% річних за кредитами на придбання котлів, енергозберігаючих матеріалів та обладнання. 

Наразі із місцевого бюджету на ці цілі витратили понад 22 тисячі гривень, йдеться на сайті Рівненської ОДА.

Найжвавіше за відшкодуванням відсотків за «теплими» кредитами із обласного бюджету звертаються жителі обласного центру, Рівненського, Гощанського, Костопільського, Корецького, Березнівського та Володимирецького районів.

"Тим часом, жителі Рівненщини на утеплення свого житла взяли більше 2700 кредитів на суму понад 45 мільйонів гривень. З них майже вісім мільйонів позичальники витратили на купівлю більше 460 котлів, а понад 37 мільйонів пішло на придбання енергоефективного обладнання", - повідомляє прес-служба ОДА.

Також за кредитами звернулися 2 ОСББ. На утеплення своїх багатоповерхівок вони позичили 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, аби отримати кредит на енергоощадні заходи і відшкодування відсоткових ставок із державного та обласного бюджетів, потрібно звернутися до місцевих філій АТ «Державний ощадний банк України», ВАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень