Зима близько. Скільки коштує «перевзути» авто у Рівному

Ми дізналися у кількох автосервісах, скільки доведеться заплатити за роботу зі зміни шин

Зиму обіцяють холодною, а отже і дороги будуть слизькі, тому рівненським автолюбителям доведеться перевзувати свій автомобіль. Експерти радять змінювати гуму на зимову у разі встановлення середньодобової температури на рівні +5 градусів. У такому разі виникнення нічних заморозків уже цілком можливе. 

Ми підготувались до цього і вирішили дізнатись, наскільки дорогою буде така обновка.

Найдорожче коштують самі шини –  б/в від 400 грн за одну, а нові - від 1900 грн у середньому, все звісно, залежить від їх розміру та інших характеристик. Сервісних центрів та салонів, які надають послуги заміни у Рівному, багато і всі надають повний спектр послуг: монтаж, зняття, установка, розбирання, збірка і балансування, також в ціну входять важки.

У таблицю, що наведена нижче, входить вартість самих послуг у рівненських автосервісах. Для прикладу ми брали колеса розміром 18 дюймів (легкосплав)  і 15 дюймів (сталь).

НАЗВА СЕРВІСУ

Ціна за колесо 18’

Ціна за колесо 15’

Main Servise

370 грн

220 грн

Автоград

300 грн

200 грн

БФ шина

336 грн

220 грн

Рівне-Авто

240 грн + до 60 грн за важки

180 грн + до 40 грн за важки

Автобаза

240 грн (разом з важками)

180грн (разом з важками)

RAF GUM

350 грн

220 грн

Володар Авто

350 грн

200 грн

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень