Звинуватив владу у підпалі будинку журналіст і письменник з Рівненщини (ФОТО)

Пожежа сталася вночі

Ліворуч - Олександр Намозов, праворуч - двері його будинку після пожежі

У ніч з 15 на 16 червня сталася пожежа у місті Костопіль на Рівненщині. Загорівся будинок місцевого журналіста і письменника Олександра Намозова. 

Журналіст у Фейсбуці у підпалі звинуватив представників керівництва Костопільської міськради. Мовляв, вони стали замовниками замаху на нього.

Як інформує Рівне вечірнє, пожежа виникла через те, що

будинок Олександра Намозова облили бензином у 4 місцях та підпалили.

 

Перед цим нейтралізували собак - вівчарку та лабрадора, вдаривши їх електрошокером.

 

Але якийсь з собак таки подав голос. Його почув власник оселі, який близько 1 години ночі не спав. Тож пожежу швидко загасили. Вогонь встиг пошкодити лише вхідні двері у його будинку.

 

Нині підпалювача шукає поліція. 

Нагадаємо, що Олександр Намозов - колишній головний редактор костопільської районної газети Віче Костопільщини і засновник групи Наш Костопіль у Фейсбуці.

 

Він також історик, автор книг про Костопіль, УПА, про розстріляного у другу світову війну німцями діда російського політика Володимира Жириновського, який колись жив у Костополі та мав тут лісопильню.  

 

Останнім часом Олександр Намозов дуже критикував владу Костополя. Саме тому має підстави вважати, що її представники причетні до підпалу його будинку. 

До речі, попередньої ночі спалили автомобіль також журналісту, але з Рівного. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень