Звільняють працівників АЗОТу, які знімали відео одразу після вибуху та НП?
Не виключено, що, як мінімум, одна людина отримала опіки
Аварія на заводі Рівнеазот, яка сталася 20 липня, сколихнула вчора надвечір усю Рівненщину. Вважається, що востаннє схожий інцидент фіксували понад 20 років тому.
Про цю подію ми писали тут:
ВИБУХ: на заводі біля Рівного – надзвичайна подія (ФОТО/ВІДЕО)
Але насправді, якби цей самий вибух трапився учора вночі, ми б, можливо, про нього навіть і не дізналися.
Фактично, всьому «виною» інтернет та масова наявність у людей численних засобів для фіксації подій довкола.
Першими про вибух на Рівнеазоті повідомили місцеві мешканці, які побачили дивні помаранчеві клуби диму прямо над територією заводу.
Це були НЕ працівники підприємства.
Однак через деякий час в мережі почали з’являтися й відео з території заводу.
Так от, за нашими даними,
Людей, які знімали ці відео – звільняють.
На жаль, ми не можемо отримати офіційного підтвердження цій інформації, позаяк пресслужба ПрАТ «РівнеАзот» усіляко ігнорує запити та звернення місцевих ЗМІ.
Зокрема, нам не вдається уточнити й інформацію про те,
Чи правда, що, як мінімум, одна людина під час вчорашнього інциденту в цеху азотної кислоти отримала опіки від нітрозних газів?
Тим часом у соцмережах Рівного розгорнулася дискусія про стан обладнання на ПрАТ «РівнеАзот», зокрема, через кадри оприлюднені Нацполіцією, на яких, начебто, виглядає, що труби в цеху Азотної кислоти «латані-перелатані».
Хтось навіть побачив у місці розриву «дерев’яні кілочки», на що отримав таку відповідь:
Спеціалістів, як я бачу, просто безліч… При чому дерев'яних як мінімум по пояс. Це – фторопластове ущільнення. Ви хоч розумієте як поводить себе дерево в середовищі нітрозного газу???
Андрій Пилипчук кусок дерева засунуто під хомут, бо його зробили задовгим… кусок металу не можна було знайти???? Ви фотку уважно роздивіться…
А критиків я б попросив самостійно спробувати усунути пропуск нітрозів без зупинки технологічної лінії, наприклад в нічну зміну, в протигазах і ОЗК.
При цій нагоді Едуард Палецький зазначає:
Маю додати, що так, дійсно, рівненські хіміки працюють в надскладних умовах і виконують свою роботу лише виходячи зі своїх можливостей та не можуть власним коштом чи силою думки оновити сорокарічне морально та фізично застаріле обладнання.
Радіо Трек: НОВИНИ