У львівській багатоповерхівці могло загорітися через вибух електросамоката

Квартиру винаймали кур’єри служби доставки

Імовірною причиною пожежі у львівській багатоповерхівці на вул. Виговського став несправний електросамокат, який загорівся під час заряджання.

Таке припущення висловили поліція, рятувальники та міський голова Андрій Садовий. На місці досі працює слідчо-оперативна група й офіційних висновків ще немає, тобто це лише припущення.

10 травня у квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхівки на вул. Виговського, 1 у Львові виникла пожежа.

 

Помешкання площею 60 кв. м вигоріло повністю. У квартирі проживали троє чоловіків, які працювали кур'єрами. На місці пожежі виявили обгорілу сумку кур'єрської доставки Glovo.

Як розповіли експерти, займання є характерним для літій-іонних акумуляторів, які встановлюють на електричні самокати та велосипеди.

Очевидно, хтось із них поставив на зарядку електросамокат. Один з мешканців будинку розповів, що живе на 5 поверсі і що він чув вибух, від якого повибивало вікна.

Вогонь швидко поширився з другого на третій поверх, бо евакуаційна клітка була захаращена речами мешканців. Увесь під’їзд був у диму, частину мешканців евакуйовували через балкони.

Удень 11 травня мешканці повертаються у домівки, щоб забрати необхідні речі. Жити у будинку не заборонили, але наразі подачу електрики, води та газу припинили, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень