РівнеАзот боргує рятувальникам мільйони гривень. Довелося втрутитися прокуратурі

І стягнути майже 4,5 млн грн

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов Рівенської обласної прокуратури в інтересах держави в особі ГУ ДСНС в області та розірвав  договір «Про організацію підрозділу ДСНС України на об’єктах ПрАТ «Рівнеазот», а також зобов’язав хімічне підприємство сплатити понад 4,4 млн гривень заборгованості перед рятувальниками.

Ще у 2016 році між Управлінням ДСНС в області та «Рівнеазотом» уклали договір про організаціхногенної охорони об`єктів підприємства, втім «Рівнеазот» не підписував акти виконаних робіт та за них не розраховувався.

 

А у липні 2018 року на підприємстві взагалі заблокували перепустки особового скю підрозділу ДСНС України на об`єктах ПрАТ. Рятувальники надавали послуги з пожежної та теладу підрозділу, чим унеможливили подальше виконання умов договору.

Таким чином виникла заборгованість у понад 4,4 млн грн, що і стало підставою для звернення обласної прокуратури до суду.

Після набрання рішенням законної сили прокуратура контролюватиме його виконання.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень