Звичні для нас речі, яких бояться собаки вдома

Привчати до таких краще змалку

 

 

Дзеркала

Деяким собакам стає страшно, коли  вони бачать дзеркало.

Зрозуміло, що таких тварин лякає не сама дзеркальна поверхня, а відображення. Собаки не впізнають себе у дзеркалі. Побачивши свого «двійника», вони думають, що у квартирі з'явився ще один собака.

Порохотяг

Багатьом собакам стає страшно, коли включають галасливі побутові прилади.

Найяскравіший приклад – порохотяг. Якщо песик боїться його, то проводити прибирання у квартирі бажано тоді, коли тварини в будинку немає. Втім, є й багато прикладів, що собакам подобаються роботи-пилосмоки, а до великих приладів вони з часом все ж звикають.

Халати

У собак часто залишаються негативні спогади після відвідин ветеринарної клініки.

Побачивши людину в синьому халаті (а саме такий і носять ветеринари), вихованець може сильно злякатися і подумати, що незабаром знову почнуться неприємні процедури.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень