«Зруйновано у межах «Великого будівництва» президента Зеленського: на Рівненщині капремонт однієї дороги спричинив руйнування іншої

Постраждали мешканці Дубровицької громади

«Велике будівництво» однієї дороги  на Рівненщині стало причиною руйнування іншої. 

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Рівненської обласної ради, яке відбулося вчора. Відповідне  звернення депутатів Дубровицької міської ради оприлюднив Дубровицький міський голова Богдан Микульський.   

Як зазначено у зверненні, підтриманому депутатами Дубровицької міськради на сесії, капітальний ремонт національної автомобільної дороги Н-25 «Городище – Рівне – Старокостянтинів», який проводиться у межах президентської програми «Велике будівництво»,  обернувся для Дубровицької громади суттєвими проблемами. Адже великовагові автомобілі, котрі перевозили бетон та асфальт з підприємства, розташованого у промисловій зоні міста, практично зруйнували дорожнє покриття на вулицях Гагаріна, Нова та Миру в Дубровиці. 

Міський голова Дубровиці - Богдан Микульський

- Цими вулицями їздили автомобілі вантажністю 40 тонн. Автівки рухалися закритими, і спочатку ми навіть не знали, що вони перевозять такі вантажі…

 

Але коли люди почали скаржитися, що у будинках тріскаються стіни, а дорожнє покриття стало руйнуватися, були змушені звернутися до ОДА та облради.

 

Загалом у Дубровиці зруйновано близько 2,6 км магістральної дороги на в’їзді до міста, тож там зараз навіть не кожен автомобіль може проїхати, - розповів Богдан Микульський.

То виходить, що «Велике будівництво» у Дубровиці спричинило велику розруху? І транспорт, який возив матеріали для «Великого будівництва», знищив ваші дороги? – поцікавилися депутати.

Ну, не всі… - відповів міський голова…

З огляду на ситуацію депутати Дубровицької міськради просять провести капітальний ремонт зруйнованого покриття коштом «Великого будівництва». Тож члени комісії рекомендували РОДА розглянути можливість проведення капремонту відповідних доріг у Дубровиці.

Натомість голова облради зауважив, що борди президентської програми варто було б модернізувати. 

Треба встановити великий борд «Дорогу зруйновано у межах президентської програми «Велике будівництво», - зазначив Сергій Кондрачук.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень