Зробити з базару підземний паркінг пропонують у Рівному

Звернулися за цим до влади

Часто біля пам'ятника Несвицькій на Соборній ось таке засилля авто

Рівнянин Руслан Тимчук пропонує перобладнати під підземний паркінг частину торгового центру "Центральний" вздовж вулиці Соборної, зокрема ту, що біля пам'ятника Марії Несвицькій: 

Це, на його думку, дозволить розвантажити центральну вулицю міста.

Руслан Тимчук також пропонує: 

Провести економічний аназіз з розрахунком оптимальної погодинної плати за паркомісце та можливості дотації з міського бюджету для власників торгового центру у разі втрати прибутку після зміни цільового призначення об'єкту.

 

Провести конструктивні перемовини з власниками торгового центру.

Такі пропозиції рівнянин висловив у петиції до міськради Рівного. Вона з'явилася на сайті сьогодні  і ще не зібрала жодного підпису з необхідних для розгляду владою 300. 

Проголосувати за петицію можна тут. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень