Ще один світлофор для школярів просять встановити у Рівному

Петиція із таким проханням-вимогою з’явилась на сайті Рівненської міської ради

Рівнянка Марія Фіченя просить встановити світлофора чи «лежачих поліцейських» на перехресті вулиць Вербова-Євгена Бухала. 

Ось текст петиції:

Усіх пішоходів, що проживають на вулицях Вербова та Євгена Бухала, турбує безпека за життя та здоров’я своїх дітей. Тому батьки, чиї діти навчаються у Рівненській ЗОШ № 23, висловлюють вимогу встановити світлофор чи «лежачі поліцейські» на перехресті Вербова-Євгена Бухала, оскільки там неодноразово траплялися ДТП.

Відповідно до п.5.1. ДСТУ 4123:2006 «Безпека дорожнього руху. Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги»: пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідного обґрунтування.

Нині петицію підписали семеро людей.

Ви теж можете залишити свій підпис тут.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень