Зробіть це прямо зараз. Навіщо використовувати котячий наповнювач для рослин?

Як виявилося, він має ще одне цікаве застосування

Виявилося, що наповнювач має дуже широкий функціонал для використання на городі, в саду та для домашніх рослин. Для цієї мети підійде лише натуральний наповнювач та той, який ще не використовували. Зокрема, мова йде про наповнювач, виготовлений з деревної тирси. 

Для чого використовують деревний наповнювач:

  • котячий наповнювач, як мульча, може привести до зниження рівня азоту в ґрунті, тому що часто його роблять з хвойних дерев. У зв'язку з цим його рекомендується використовувати для мульчування міжряддя.
  • котячий наповнювач замість дренажу часто використовується для кімнатних рослин або дерев. Для цього підійде не тільки деревний, але й цеолітовий наповнювач, який відмінно проводить вологу та добре впливає на рослини.
  • котячий туалет в компост також використовується. Для цих цілей тирсу рекомендується спочатку потримати в пластиковому мішку не менше трьох місяців, при цьому обробляючи їх раз в 14 днів розчином сечовини.

Також такий наповнювач для котячого лотка відмінно підходить для розсади, навіть не потрібно використовувати ґрунт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень