Оздоровлює і розпушує ґрунт: чим засіяти грядки восени, щоб покращити врожай наступного року

Поради городникам

Багато досвідчених дачників знають, що після збирання врожаю потрібно належним чином підготувати ґрунт до нового сезону, щоб майбутні плоди були ще смачнішими та соковитішими – для цього важливо не лише перекопати та підгодувати землю, а й посіяти рослини-сидерати.

Існує приблизно 80 різновидів фацелії, але як сидерат висіюють в основному пижмолисту, так як вона є ідеальним попередником для всіх рослин.

Фацелія виконує такі корисні функції:

  • удобрення ґрунту;
  • поліпшення структури ґрунту;
  • зниження кислотності ґрунту;
  • знищення бур'янів та шкідників;
  • знищення збудників хвороб.

Фацелія швидко проростає та нарощує зелену масу. Цей процес у середньому займає 40-45 днів.

Зрізати цю рослину потрібно до початку цвітіння. Швидко перегниваючи в орному шарі, ґрунт отримує велику кількість поживних речовин, мінералів та мікроелементів, зокрема накопичує азот та калій.

Крім того, фацелія структурує ґрунт. У процесі зростання культури та розкладання кореневих залишків земля розпушується. Поліпшується повітропроникність та вологоємність ґрунту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень