Для зйомок фільму за гроші Держкіно в притулках шукають котів «для трюків»

Щоб стрибали з другого поверху

В Києві знімають короткометражку «Виховання висотою». Одна з запланованих сцен обурила людей - там кіт повинен «стрибнути» з другого поверху.

Що прикметно, акторів для «трюку» шукали серед безпритульних котів - щоб власник кота не скаржився, якщо щось піде не так?

Тривогу забили у київському притулку для котиків, куди помічниця режисера звернулась у пошуках котів-дублерів для стрічки.

З кожним із них мали зняти кілька дублів, поки тварина не приземлиться «правильно».

- Організаторам зйомок потрібен кіт-дублер, а точніше кілька котів дублерів, які по сценарію будуть стрибати з двохповерхової висоти на матрас.

 

Якщо кіт правильно впаде і все пройде добре, то одного дублера достатньо. А якщо в одного котика не вийде, то у них буде ще кілька дублерів. Дублерів шукають серед безпритульних тварин, – зазначили у притулку.

За участь у стрічці кота хочуть погодувати або оплатити «оренду».

- Потрібно, щоби котик пригнув з парапету, буде матрац, на який його будуть ловити. Нікого ображати не будемо. Тільки любов і ласка, – написала Наталія.

Для кожного кота, за словами асистентки, передбачено 2-3 дублі, тобто кожну тварину збираються скинути з висоти декілька разів.

Поки не впаде «правильно».

Зоозахисники обурені ситуацією. У Держкіно ж зазначили, підписали договір на виробництво фільму, але знущання над тваринами там не було ні слова.

- Хочемо запевнити, що Держкіно України не підтримує та не фінансує проєкти, в яких можливі прояви жорстокого поводження з тваринами. Адже кіновиробництво має бути безпечним процесом, де враховуються права усіх учасників знімального та виробничого процесу, – заявили у Держкіно.

Джерело: Українська Правда. Життя

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень