Для зйомок фільму за гроші Держкіно в притулках шукають котів «для трюків»

Щоб стрибали з другого поверху

В Києві знімають короткометражку «Виховання висотою». Одна з запланованих сцен обурила людей - там кіт повинен «стрибнути» з другого поверху.

Що прикметно, акторів для «трюку» шукали серед безпритульних котів - щоб власник кота не скаржився, якщо щось піде не так?

Тривогу забили у київському притулку для котиків, куди помічниця режисера звернулась у пошуках котів-дублерів для стрічки.

З кожним із них мали зняти кілька дублів, поки тварина не приземлиться «правильно».

- Організаторам зйомок потрібен кіт-дублер, а точніше кілька котів дублерів, які по сценарію будуть стрибати з двохповерхової висоти на матрас.

 

Якщо кіт правильно впаде і все пройде добре, то одного дублера достатньо. А якщо в одного котика не вийде, то у них буде ще кілька дублерів. Дублерів шукають серед безпритульних тварин, – зазначили у притулку.

За участь у стрічці кота хочуть погодувати або оплатити «оренду».

- Потрібно, щоби котик пригнув з парапету, буде матрац, на який його будуть ловити. Нікого ображати не будемо. Тільки любов і ласка, – написала Наталія.

Для кожного кота, за словами асистентки, передбачено 2-3 дублі, тобто кожну тварину збираються скинути з висоти декілька разів.

Поки не впаде «правильно».

Зоозахисники обурені ситуацією. У Держкіно ж зазначили, підписали договір на виробництво фільму, але знущання над тваринами там не було ні слова.

- Хочемо запевнити, що Держкіно України не підтримує та не фінансує проєкти, в яких можливі прояви жорстокого поводження з тваринами. Адже кіновиробництво має бути безпечним процесом, де враховуються права усіх учасників знімального та виробничого процесу, – заявили у Держкіно.

Джерело: Українська Правда. Життя

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень