«Золотий м’яч» 2021: названі імена двох претендентів

Торік кращого футболіста світу так і не назвали. Через пандемію

Мессі - з Кубком. Фото з мережі.
Мессі - з Кубком. Фото з мережі.

Футбольна еліта пройде червоною доріжкою в паризькому театрі «Шатле» ввечері 29 листопада. France Football оголосить переможця нагороди Золотий м'яч (Ballon d'Or), який призначений для найкращого футболіста 2021 року.

Фаворитами вважаються нападник французького ПСЖ Ліонель Мессі, який має вже шість Золотих м'ячів, і форвард мюнхенської Баварії Роберта Левандовські, який ще не вигравав приз.

Відповіді озвучать сьогодні, 29 листопада, о 21:30 за Києвом. Трансляцію церемонії проводитиме телеканал «Футбол 2».

Левандовські - зліва, Мессі - справа. Фотоколаж з мережі.
Левандовські - зліва, Мессі - справа. Фотоколаж з мережі.

До слова, організатори традиційно вручатимуть 4 нагороди:

Золотий м'яч (найкращий футболіст)

 

Жіночий Золотий м'яч (найкраща футболістка)

 

Трофей Копа (найкращий молодий гравець світу до 21 року).

 

Трофей Яшина (найкращий воротар світу).

До слова, 2020 року Золотий м'яч не вручався через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо, володарями «Золотого м’яча» у 2019-му році були Ліонель Мессі, Меган Рапіно (США), Матейс де Лигт, Аллісон Бекер. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень