«Золотий кілометр»: 1 км теплотраси у Рівному ремонтуватимуть за 25 млн грн

При тому, що інші 5,5 км обійдуться втричі дешевше

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Міська влада нарешті хоча б у документах згадала про підготовку до зими. Напередодні на офіційному сайті з’явився проєкт рішення виконкому, яким пропонується внести зміни до попереднього документа «Про підготовку об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період».

Один із додатків виклали у новій редакції. У цій завуальованій фразі ховається всього один пункт, зате коштує він майже 25 млн грн. Це удвічі більше, ніж оцінювали раніше заплановані заходи усі разом (в т.ч. й заміна майже 5,5 км аварійних ділянок тепломереж і мереж гарячого водопостачання, які мало провести ТОВ «Рівнетеплоенерго»).

 

Витратити цю грандіозну суму мають на капремонт і реконструкцію теплотраси та мереж гарячого водопостачання, протяжністю всього трохи більше кілометра.

 

Різниця між тими 5 км вартістю 7 млн грн і 1 км за 24 млн грн полягає у тому, що 5 км – то справа ТОВ «Рівнетеплоенерго», а той один кілометр має робити Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради.

Ми надіслали запит, щоб дізнатися, що це за «золотий кілометр». І сподіваємося, що це питання зацікавить і членів виконкому

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень