На Рівненщині під час руху спалахнув електропотяг: евакуювали понад дві сотні людей (ФОТО)

Пожежі вдалося уникнути

Радивилівські рятувальники ліквідували згорання в електропотязі сполученням Миколаїв-Івано-Франківськ-Рахів

02 січня о 10:40  надійшло повідомлення про те, що під час руху загорівся електропоїзд сполученням Миколаїв-Івано-Франківськ-Рахів на залізничній станції міста Радивилів.

На місце виклику було направлено чергове відділення бійців державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що загоряння трапилося в кузові номер 1, другої секції в районі мотор-компресора редуктора у середині кузова локомотива.

Вогнеборці за допомогою вогнегасників ліквідували згорання. Та подали водяний ствол на охолодження мотор-компресора. Пожежі вдалося не допустити.

Жертв та постраждалих серед пасажирів та персоналу електропоїзда немає.

Електропоїзд складався з 12 вагонів в яких перебувало 228 пасажирів та 26 провідників.

Усіх пасажирів евакуювали працівники поліції спільно з працівниками залізниці.

Наразі усі обставини даної події встановлюються.

До гасіння було залучено одну одиницю пожежної техніки та 7 рятувальників ДСНС.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Теги: ДСНСПотяг
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень