Зникнуть назавжди: які рослини висадити по периметру ділянки, щоб захиститися від мишей?

Назвали найкращі варіанти

Нарцис

Мало хто знає про те, якою особливістю володіє ця квітка. Нарцис для мишей є найстрашнішим ворогом. Якщо висадити його по периметру ділянки, а також убезпечити найбільш вразливі рослини.

Можна також посадити нарциси поблизу місця, де ви зберігаєте врожай.

Лаванда

Цікавий факт у тому, що ароматна лаванда теж неприємна гризунам. Тому можна влаштовувати декоративні посадки поряд із будинком.

Але й по периметру ділянки висаджувати квіти також можна.

Кінза

Якщо ви любите цю зелень, то висаджуйте її частіше: миші обходитимуть вашу ділянку. А ви зможете реалізувати всі свої кулінарні задуми. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень