Зникли гроші і погано працює мережа: у «Київстар» почалися збої

Пояснюємо, що сталося

Сьогодні до редакції Радіо ТРЕК надійшло повідомлення від одного зі слухачів. Рівнянин Ігор каже, що в нього і в його друга з рахунку на «Київстарі» раптово зникли гроші. Перед тим він взагалі не міг перевірити стан рахунку.

В нас різні суми були на рахунках. Ніякі послуги додаткові ніхто не підключав, оплачувати тариф ще не пора - взагалі не ясно, що це робиться. В мене більше 100 грн на рахунку було! В друга мого - десь 60 лишалося. Де вони?!! - пише розгніваний Ігор.

Розповідаємо, що могло статися. Днями популярний мобільний оператор «Київстар» повідомляв, що планує провести масштабне технічне оновлення системи. Роботи почалися 30 вересня і триватимуть по 5 жовтня.

Повідомлялося зокрема, що протягом цього часу абоненти не зможуть користуватись деякими послугами.

Можливі обмеження, наприклад, при поповненні та перевірці рахунку, підключенні або відключенні послуг, спробі перенести номер чи перейти на інший тарифний план тощо.

Як зазначили в пресслужбі мобільного оператора, торік компанія розпочала масштабний проєкт із заміни частини систем на сучасне телеком-рішення від шведської компанії Ericsson. Він проводиться у декілька етапів і має покращити стабільність роботи мережі, посилити безпеку і захищеність систем й дати можливість спеціалістам гнучко запроваджувати новий функціонал для кращого обслуговування клієнтів.

Більшість із сервісів, користування якими може бути тимчасово обмежено, знову будуть повноцінно доступні з 3 жовтня, а деякі – лише після завершення робіт.

Джерело: Технофан

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень