Київстар та Vodafone майже вдвічі підвищують ціни в Україні (ФОТО)

Усе через інтернет?

[media=210635]

Мобільний оператор «Київстар» з 1 січня 2021 року підвищить вартість тарифних планів. Послуги компанії Vodafone виростуть у ціні з 28 грудня 2020 року.

Як повідомив на своєму сайті «Київстар», зміни стосуватимуться зокрема пакетів інтернет-послуг «Домашній інтернет», «Все разом» і «Київстар ТВ» (новина доповнена коментарем «Київстар»).

Як пише OBOZREVATEL, багатьом користувачам вже розіслали SMS із попередженнями, що ціни підвищуються. Приміром, деякі тарифні плани подорожчають удвічі.

Тариф «Безлім» замість 95 грн/міс. з нового року буде коштувати 175 грн. 

 

У пакет увійдуть необмежений інтернет, як мобільний, так і провідний. Плюс збільшений удвічі обсяг вихідних дзвінків і SMS – до 200 хвилин по Україні і 200 SMS.

З 1 січня зміни очікують і тих «контрактників», які користуються своїми тарифами три роки і більше. Оператор попередив, що їм потрібно встигнути змінити тариф на будь-який з актуальних до нового року. У зворотному випадку «Київстар» переведе їх автоматично.

Найдешевший постпейд-пакет – Smart (150 грн/міс., 12000 МБ, по 120 хвилин і SMS).

В компанії «Київстар» надали офіційний коментар з приводу підвищення тарифів.

«Ми переглядаємо умови декількох старих контрактних тарифів, які було запроваджено близько 3 років тому, і в яких весь цей час не змінювали умови. Ними користується обмежена кількість абонентів, приблизно 1,5%.


За ці роки абоненти почали використовувати у 3 рази більше мобільного інтернету, більше телефонувати на інші мережі та за кордон.


Тому ми запропонували абонентам актуальні тарифи, з більшим обсягом послуг. І навіть отримати 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах.


Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 грн на місяць.


А для людей старшого віку ми запустили спеціальний тариф «Дзвінки для батьків» без інтернету, лише за 60 гривень», – йдеться в заяві.

Ціни мобільного оператора Vodafone також виростуть, сказано на сайті компанії. З 28 грудня Vodafone 4G Smart XS буде коштувати 45 грн в місяць замість 35 грн (1 ГБ, 100 хвилин по Україні).

На 20 грн збільшиться щомісячна абонплата і в інших пакетах. Наприклад, в Vodafone 4G Smart S – до 85 грн (5 ГБ, 200 хвилин) і в Vodafone 4G Smart M – до 130 грн (9 ГБ, 300 хвилин).

Багатьом користувачам вже надійшли повідомлення про зростання тарифів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень