Знайомство з дуже спокусливою особою – Водоліям, розчарування – Скорпіонам: гороскоп на 9 жовтня

А Левам краще уникати фізичних навантажень

ОВНИ

Остерігайтеся несподіваних проблем в особистому житті. Постарайтеся критично поставитися до власних недоліків і не висувати партнеру підвищених вимог. 

ТЕЛЬЦІ

Чекайте гарної новини або приємної зустрічі. І уникайте самокопання або, навпаки, підвищених претензій до партнера. 

БЛИЗНЯТА

Вплив планет може зумовити сварку або скандал з коханими. Відбудеться повний розрив чи ні, залежить тільки від вас. Намагайтеся не дратуватися, оскільки ситуація зажадає від вас максимальної зібраності та витримки.

РАКИ

Це буде хороший день. У вас буде шанс поліпшити своє матеріальне становище або уникнути підступів противників. 

ЛЕВИ

Зорі застерігають від активних фізичних навантажень, які можуть негативно позначитися на вашому здоров’ї. Також не виключено, що ви відновите давні стосунки.

ДІВИ

Щоб ви не задумали – робіть це самостійно. Але за справами не забувайте й про відпочинок.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся поводитися більш стримано: не захоплюйтеся привабливими пропозиціями, уникайте випадкових знайомств і не ризикуйте.

СКОРПІОНИ

Хибні уявлення про коханих можуть призвести до великого розчарування. Дії, спрямовані на встановлення гармонійних стосунків, можуть бути жорстоко перекреслені.

СТРІЛЬЦІ

Будьте обережні, бо цього дня вірогідні травми, проблеми з незнайомими людьми або представниками органів влади.  Не давайте волю емоціям, щоб не погіршити ситуацію.

КОЗОРОГИ

Ви нарешті зможете пробачити свого кривдника та зняти з серця важкий тягар. Але зорі не радять занурюватися у деталі цієї конфліктної ситуації, бо сварка спалахне знову.

ВОДОЛІЇ

Зорі віщують знайомство з вельми спокусливою особою, але не надумуйте собі багато, бо не виключено, що ви сприймаєте бажане за дійсне. 

РИБИ

В особистому житті вам краще дотримуватися старих, перевірених способів. Уникайте розмов на підвищених тонах. Несподівана звістка може створити перешкоди у виконанні заповітного бажання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень