Знаки Зодіаку, які капризують більше за дітей

Вони будь-кого доведуть до сказу

ТЕЛЬЦІ 

На перший погляд вони видаються білими й пухнастими. Любителі комфорту, Тельці постійно вимагають уваги та турботи. Вони не хочуть жити нудним, сірим життям, їхня душа вимагає свята. Тельці впевнені, що всі їм винні, тому й не готові зважати на бажання інших. І якщо Телець помітить, що ви не надто переймаєтеся його задоволенням, готуйтеся слухати тривалі лекції виховним тоном.

ДІВИ

Це королі побутових вимог. Їм треба, аби вдома був порядок, як в музеї. Тільки свіжа та здорова їжа, тільки одяг, який ідеально сидить. Список бажань Діви нескінченний, вони навіть не розуміють, що своїми капризами реально псують життя іншим. Астрологи радять їм дещо розслабитися, адже трохи хаосу ще нікому не завадило. 

ОВНИ

Про характер Овнів складають легенди, і не просто так. Овни готові задовольняти свої амбіції за будь-яку ціну. Їхні капризи, як концертна програма з театральними образами, викликають захоплення астрологів. Але у таких випадках Овнів треба обійняти, адже саме цього вони й чекають. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень