Зміну тарифів на електроенергію відклали

Але вона буде

Минулого тижня міністр енергетики Герман Галущенко обіцяв представити оновлену постанову про спеціальні зобов'язання на ринку електроенергії, яка передбачає диференційовані тарифи для населення.

Але сьогодні Міненерго повідомило, що поки це зробити не можуть. Бо

ситуація, що склалась на ринку електроенергії у травні-червні, повністю спотворює можливість адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО.

 

ПСО - це покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів

 

Адже, щоб встановити диференційовані тарифи, в тому числі з урахуванням можливостей соціально вразливих груп населення, і забезпечити підприємствам, які виробляють електроенергію, можливість для модернізації потужностей та стабільної роботи, потрібно 

визначити точну суму коштів, яку зараз потребує ринок, і важливо, щоб ринок функціонував стабільно.

 

Тому Міненерго неодноразово зверталось до НКРЕКП і вона вже деякі заходи здійснила. Але ще чекають кроків, які стабілізують ринок. 

Це дозволить належно обрахувати модель фінансової стабільності учасників ПСО для забезпечення тривалого стійкого ефекту, - посянюють у Міністерстві.

Тож Міненергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО до 1 серпня.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень