Всі пільги на проїзд у громадському транспорті скасують: в уряді готують документ (ВІДЕО)

Возрадуйся, пенсіонере (с)

«Кінець епохи бідності, прийшла епоха підлості», - кажуть у соцмережах. А що думаєте ви?

Пільги на проїзд у громадському транспорті повинні бути монетизовані. Тарифи на проїзд мають відповідати ринковим умовам.

Таку думку в програмі «Гостре питання» на телеканалі Obozrevatel висловив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

«Від минулого року ми працюємо над тим, щоб монетизувати пільги, тому що в нас є достатньо велика кількість людей, які користуються ними.

 

Від цього страждають і перевізники, і місцеві органи влади, і люди, які такі пільги мають», – зауважив він.

Олег Немчінов та Денис Шмигаль знайомі ще з 2005 р. Тоді вони разом працювали у Львівській ОДА на посадах начальників управлінь

За словами чиновника, місцева влада кожного окремого населеного пункту повинна ухвалити найбільш прийнятне рішення щодо вартості проїзду в громадському транспорті, зважаючи на усі обставини.

«Якщо місцева влада бере на себе дотування того чи іншого виду транспорту, в одному з великих міст запроваджується безкоштовний проїзд в громадському транспорті для місцевих мешканців, вони повинні розуміти, що вони на плечі платників податків конкретного міста чи міської територіальної громади кладуть видатки на дотування цього транспорту», – сказав Немчінов.

«Якщо вони хочуть, щоб це були ринкові ціни, відповідно, вони повинні про це комунікувати з своїми громадами. На то вони і місцева влада, щоб це вирішувати», – наголосив він.


Водночас чиновник заявив, що переконаний у необхідності монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті з низки причин.

«Є люди, які не користуються громадським транспортом, але мають пільгу, і є люди, які користуються постійно, але через обмеження перевізників, рішення місцевих рад скористатися пільговим проїздом не можуть», – зауважив він.

 

Тому «найкращим варіантом є монетизація цих пільг і використання цих коштів на власні потреби», – підсумував Немчінов.

Соцмережі переважно критично реагують на повідомлення про повну відміну пільг для пенсіонерів. На Форумі «Української правди» навіть відкрили спеціальну гілку: Возрадуйся пенсіонер, епоха бідності закінчилась для тебе, пільги на проїзд «тю-тю»...епоха підлості. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень