«Зірка» здорового харчування з’явилась у Рівному (ФОТО)

Сьогодні у світі тільки й розмов, що про здорове харчування. Адже від нього залежить наше самопочуття, а значить – якість і тривалість життя. Тому хлібозавод «Рум’янець» нещодавно презентував хліб «Цільнозерновий пшеничний», виготовлений із цільнозернового борошна з додаванням насіння льону.

Хліб зберігає всі корисні речовини цільного зерна: клітковину, вітаміни, мікроелементи. Плюс насіння льону, яке є джерелом Омега-3 жирних кислот.

Цільнозерновий хліб, на думку столичного дієтолога Анастасії Каліги, не лише нормалізує роботу кишечника і рівень цукру в крові, але й надзвичайно корисний для серцево-судинної системи. Такий хліб продовжує відчуття ситості і навіть знижує потяг до солодкого.

Крім того, «Цільнозерновий пшеничний» має невисоку калорійність – всього 187 калорій на 100 г, що робить його справжньою «зіркою» здорового харчування.

«Цільнозерновий пшеничний». Щойно з печі

Про те, як з’явився «Цільнозерновий пшеничний», розповідає головний технолог хлібозаводу «Рум’янець» Лідія Ряба:

Перед тим, як запустити хліб у виробництво, ми випробовуємо рецептуру, підбираємо кількість інгредієнтів, порівнюємо, аналізуємо. З «Цільнозерновим пшеничним» все дуже швидко і легко вийшло, не довелося довго «гратися» з рецептурою. Єдине, спочатку ми його спекли без заварки. Потім зробили партію на заварці з цільнозернового борошна і льону – хліб вийшов смачнішим.

Так виглядає заварка з цільнозернового борошна і насіння льону

Заварка впливає тільки на смак?

І на смак, і на аромат, і на структуру. Ви, наприклад, знали, що хліб на заварці не кришиться? А ще заварка збільшує термін придатності хліба.

До заварки додають закваску

В багатьох країнах цільнозерновим може називатися хліб, в якому відсоток цільнозернового борошна геть незначний. На «Рум’янці» вирішили, що підуть іншим шляхом:

Наш «Цільнозерновий пшеничний» виготовлений із цільнозернового борошна. Такий хліб – рідкість, адже зазвичай виробники додають борошно інших сортів. Наприклад, в деяких країнах достатньо, щоб вміст цільнозернового борошна складав всього кілька відсотків – і хліб вже можна назвати цільнозерновим. Наш хліб – це 80% цільнозернового борошна (частина цього борошна також іде в заварку), ще 20% – це інші інгредієнти, – розповідає Лідія Ряба.

Цільнозернове борошно на вигляд значно темніше, ніж звичайне

Коли на «Рум’янці» вирішили випускати цільнозерновий хліб, постало питання – де брати цільнозернове борошно? Адже багаторічний партнер хлібозаводу – підприємство «Рівне-Борошно» – такого продукту не виготовляло.

Ми давно співпрацюємо з ТОВ «Рівне-Борошно» і знаємо, що їхня продукція завжди якісна. Тому, замість того, щоб шукати постачальника цільнозернового борошна, а таких насправді мало, ми були дуже переконливими у перемовинах і тепер «Рівне-Борошно» виготовляє ще й цільнозернове пшеничне борошно, а наша співпраця успішно продовжується, – каже директор «Рум’янця» Микола Загривий.

Так виглядає хліб перед тим, як опинитися у формі для випікання

Зважаючи на те, що здорове харчування – тренд тривалий і мода на нього точно не мине, на хлібозаводі «Рум’янець» планують випустити цілу лінійку цільнозернових хлібів. Однак що це будуть за хліби – поки що секрет.

Перед нарізкою і пакуванням хліб повинен повністю охолонути

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень