Зірка українського ТБ несподівано вирішила розлучитися з молодшим на 8 років чоловіком (ФОТО)

Після 8 років шлюбу

Довгий час шлюб 40-річної телеведучої Соломії Вітвіцької та 32-річного режисера Владислава Кочаткова вважався одним із найміцніших серед українських знаменитостей. Однак через вісім років стосунки дали тріщину.

Що стало причиною – невідомо. Але нещодавно Влад зізнався, що постійно бути в тіні знаменитої дружини для чоловіка непросто:

Я зараз, через 8 років, можу сказати, що бути в тіні дружини амбіційному чоловіку – це важко. Будь-який чоловік хоче бути головою сім’ї. У нас воно ніби так і є, але відчуття такого немає. Напевно тому, що це Соломія Вітвіцька. Публічна людина.

Про свій намір розлучитися Соломія написала в Instagram.

8 яскравих, шалених, добрих та таких різних років...
За цей час ти став мені другом,
але ми втратили "нас".⠀
"Розлучення" лише звучить жахливо, але відкриває нові шляхи, тож я обов'язково ще знайду тобі гарну дружину))
P.S. Все інше залишиться між нами, серіалу та скандалів не буде, друзі та колеги, пробачте - це єдиний коментар на цю тему, рухаємось далі!!!

 
 
 
 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень