Жителі Рівненщини отримали майже 330 тисяч заборгованої їм зарплати

Як повідомляє прес-служба управління Держпраці у Рівненській області, впродовж серпня інспектори здійснили понад півсотні перевірок та передали до суду 33 протоколи через порушення термінів виплати зарплати.

Окрім того, винесено 23 постанови про накладання штрафу на загальну суму 44 тис. 950 грн.

Також фахівці управління перевірили 2 підприємства-боржники із виплати заробітної плати. Сума їх заборгованості станом на день перевірки складала 15,71 тис. грн. Заробітну плату було невчасно виплачено для 31 працівника. Загалом у серпні сума виплаченої заборгованості заробітної плати працівникам за результатами перевірок склала 329,6 тис. грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень