У фінінспекції зацікавилися чиновниками Рівного

Громадян просять повідомляти про зловживання та порушення чиновників Рівненщини

З  січня цього року ревізори Державної фінансової інспекції розпочали перевіряти фінансово-господарську діяльність управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба.

Зокрема, контролем охоплено міські управління освіти, культури і туризму, управління комунальної власності  та управління бюджету та фінансів міста, виконавчий комітет Рівненської міської ради. 

Тривають перевірки фінансово-господарської  діяльності Дубенського та  Костопільського управлінь водного господарства, Рівненського обласного управління водних ресурсів. 

На стадії завершення – ревізія комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради.    

Про факти зловживань та порушень на підконтрольних об’єктах Державна фінансова інспекція в Рівненській області просить громадян повідомляти на «телефон довіри» – 26-44-35, або особисто керівнику інспекції за номерами телефонів – 26-44-18, 050263679.                                                                                      

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень