Ковальчук не вніс питання про свою відставку до порядку денного

Депутати Рівненської обласної ради відновили роботу після перерви. Голова Володимир Ковальчук відмовився вносити до порядку денного питання про свою відставку, ініційоване фракцією «Конкретні справи».

За словами Ковальчука, таке внесення суперечило б Закону "Про інформацію", згідно з яким  проекти рішень потрібно оприлюднювати за 20 днів до голосування. 

Натомість, депутати не проголосували за порядок денний, без затвердження якого сесія не може розпочатися. 

В залі почалася перереєстрація присутніх. З сесійної трибуни розпочав виступ народний депутат Андрій Лозовий. Розповів про те, як з лідером «радикалів» Олегом Ляшком їздили до матері Надії Савченко.

До слова, «батьківщинівці» в обласній раді ініціювали голосування за звернення до керівництва держави щодо припинення дипломатичних відносин з Росією та вихід з Мінських угод до звільнення Надії Савченко. Нагадаємо, аналогічне звернення напередодні підтримали депутати міської ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень