![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Український поп-рок гурт «Антитіла» приїхав до Рівного з всеукраїнським туром «Все красиво» на підтримку однойменного альбому.
У оновленому Міському будинку культури музиканти зібрали повну залу рівнян. Вже за кілька пісень найактивніші глядачі піднялися зі своїх місць і побігли розважатися під сцену.
Прихильники гурту могли насолодитися як добре відомими хітами, так і прем’єрами. По-особливу прозвучала й переосмислена пісня Андрія Кузьменка «Люди, як кораблі», створена в пам'ять про трагічно загиблого музиканта. Саме ця композиція «підняла» більшість глядачів. Рівняни слухали музикантів стоячи практично до самого завершення концерту.
Наприкінці лідер гурту Тарас Тополя запропонував присутнім долучитися до фішки «Антитіл», зробивши «селфі-селфі»: глядачі мали сфотографуватися на фоні гурту, а музиканти в цей час фотографувалися на фоні залу.
А після цього «Антитіла» запросили всіх до загальної фотосесії в холі.
Автор фотографій – Олександр Шахманцір.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК