Правоохоронці не оминуть увагою побиття другокласника

Відбудеться перевірка

Прокуратура має на меті перевірити управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА після інциденту з побиттям другокласника старшокласниками у туалеті однієї з районних шкіл.

Про цей випадок активно писали журналісти, втім, чиновники від офіційних коментарів утримувалися. Батьки постраждалої дитини пояснювали це тим, що директорка школи балотується на цих місцевих виборах, а тому скандалу не хоче.

На час розслідування інциденту 7-річному учню нададуть захисника, психолога та педагога, повідомляє прокурор Березнівського району Вадим Топольський.

Дії школярів правоохоронці кваліфікували, як умисне нанесення легких тілесних ушкоджень. Досудове розслідування перебуває на контролі прокуратури, пише РІ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень