Жителі двох будинків у центрі міста скандалять через смітник (ФОТО)

Навколо смітника біля будинків на Міцкевича,1 та Директорії,4 розгорівся скандал

Смітник встановили жителі будинку Міцкевича,1. Проте він, як виявилося, своїм запахом заважає жителям сусідніх будинків на вулиці Директорії.

Вчора ввечері жителі цих будинків затіяли через це скандал. Зокрема рівняни, яким заважає смітник, запропонували сусідам носити сміття до іншого сміттєзбірника, який розміщений аж через дорогу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень