Жінки обирають чоловіків у костюмах

Більшості жінок подобаються чоловіки в костюмах. Про це повідомили психологи з Університету Огайо (США).

Вони провели відповідне дослідження. Як з'ясувалося під час опитування, жінки просто бачать в красенях в костюмах щось особливе.

Дами вважають, що ці чоловіки впевнені в собі, мають гарне почуття гумору. Вони стильні, красиві, а сам по собі чіткий силует костюма і правильні пропорції покращують сприйняття чоловіки в цілому.

Серед інших характеристик були такі як: ділові, розумні, серйозні, заможні, сексуальні, елегантні. Багато відзначали, що костюм перетворює чоловіків настільки, що навіть звичайні зовні перетворюються у красенів.

При цьому деякі жінки розуміють, що послуги стиліста, або слідування тенденціям моди, або просто дрес-код, натякають на хороший службовий стан чоловіка, бо не вся професійна діяльність дозволяє носити костюм.

Якщо дивитися правді в очі, всі жінки хочуть мати успішного партнера, передає Planet Today.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень