Жінку заарештували за наполегливі прохання одружитися

Вона написала чотири листи з пропозицією поліцейському

Фото ілюстративне

В Японії у префектурі Нара заарештували 37-річну Канако Оніші за переслідування поліцейського, який раніше затримував її за переслідування. Про курйозний арешт серійної переслідувачки пише Tokyo Reporter, - повідрмляє УНІАН.

Жінка познайомилася зі своєю новою жертвою, 40-річним помічником інспектора, коли той заарештував її у справі про переслідування іншої людини.

Вона надіслала поліцейському три листи з проханням одружитися з нею. Після цього їй зробили попередження, але вона його проігнорувала і написала ще один лист: «Я хочу стати частиною твого косекі (книга сімейного реєстру в Японії). Я не хочу жити окремо. Думаю, я закохалася».

Жінку звинуватили в порушенні закону, і вона визнала свою провину.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень