Японець перший і поки єдиний має диплом ніндзя

Майбутнє за ніндзя!

Цього року в Японії вперше у 2020 році видали перший диплом з майстерності ніндзюцу. Під час іспитів чоловік склав тести на базові навички з бойових мистецтв і скелелазіння.

Першому ніндзя-магістру 45 років, його звуть Геніч Мітсухаші, розповідає CNN. Він вивчав спосіб життя сінобі впродовж останніх двох років під час загального курсу японської історії.

За його словами, ніндзя у вільний від диверсій час були незалежними фермерами й мешкали переважно у провінцію Іга, що у 220 км на північ від Токіо.

Генічі Міцухасі став першим студентом, який закінчив японський університет із ступенем магістра з вивчення ніндзя

Курс з історії ніндзюцу проводить місцевий Mie University. Тож пройти курс в теорії може кожен. Для цього попередньо доведеться вивчити японську мову.

Мітсухаші наостанок заявив, що тепер розглядає можливість отримати першим у світі докторський ступінь в галузі культури сінобі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень