Жінки, яким за знаком Зодіаку складно догодити

Їх всього четверо

Деякі знаки Зодіаку більш вимогливі, ніж інші, і догодити їм практично неможливо.

Про це Радіо Трек повідомляє із посиланням на "Клубер".

Терези

Обранець Терезів повинен володіти хорошими фізичними даними, розвиненим почуттям гумору та харизматичним. Чоловікові, який бажає зачарувати представниць Терезів, потрібно чимось відрізнятися від решти претендентів.

Близнюки

Ця жінка готова до серйозних стосунків тільки в тому випадку, якщо дійсно захопилася чоловіком. Зачарувати її можна розмовами на цікаві теми. Їй потрібен красномовний залицяльник, що не гидує у своїх історіях сарказмом, цинізмом і чорним гумором.

Водолій

Ці дами дійсно люблять ходити на побачення, в театри, гуляти й сміятися над жартами. І все це абсолютно щиро без найменшого натяку на брехню. Однак вони ні за що не стануть спати з чоловіком, доки він не завоює їхню довіру.

Козоріг

Козерогам потрібні серйозні відносини на кшталт "жили вони довго і щасливо і померли в один день". Тому претенденту на серце цієї дівчини доведеться докласти чимало зусиль, щоб довести їй свою відданість. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень