Жінки, яким за знаком Зодіаку складно догодити

Їх всього четверо

Деякі знаки Зодіаку більш вимогливі, ніж інші, і догодити їм практично неможливо.

Про це Радіо Трек повідомляє із посиланням на "Клубер".

Терези

Обранець Терезів повинен володіти хорошими фізичними даними, розвиненим почуттям гумору та харизматичним. Чоловікові, який бажає зачарувати представниць Терезів, потрібно чимось відрізнятися від решти претендентів.

Близнюки

Ця жінка готова до серйозних стосунків тільки в тому випадку, якщо дійсно захопилася чоловіком. Зачарувати її можна розмовами на цікаві теми. Їй потрібен красномовний залицяльник, що не гидує у своїх історіях сарказмом, цинізмом і чорним гумором.

Водолій

Ці дами дійсно люблять ходити на побачення, в театри, гуляти й сміятися над жартами. І все це абсолютно щиро без найменшого натяку на брехню. Однак вони ні за що не стануть спати з чоловіком, доки він не завоює їхню довіру.

Козоріг

Козерогам потрібні серйозні відносини на кшталт "жили вони довго і щасливо і померли в один день". Тому претенденту на серце цієї дівчини доведеться докласти чимало зусиль, щоб довести їй свою відданість. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень