Не щастить, так змалку! Три знаки зодіаку, які можуть перестати бути невдахами

І що їм для цього треба зробити

Телець

«Навіщо купувати лотерею, якщо я й так нічого не виграю?» - запитує Телець. Але ж він був уже за крок до реальних грошей.

Представники цього знаку надто впевнено стоять на ногах, аби вірити в усілякі казочки.

А тим часом всесвіт балує інші знаки зодіаку, які вміють мріяти. Тож Тельцям треба розправити крила і повірити, що вони варті більшого.

Раки

«От в сусіда нова машина, а колега зробив ремонт…» - ледь не з заздрістю думає Рак. Йому одному здається, що ніколи в житті він не матиме ані грошей, ані кохання.

Натомість зірки кричать у відповідь Ракам – «стоп!» і радять прибрати з життя негатив.

Вони матимуть все й значно більше, варто цього лише захотіти. А от від заздрісних думок точно треба відмовитися, адже вони відлякують успіх.

Діва

Всі речі на місцях і все йде за планом. Але ж де місце для казки? «Які ще казочки?», - запитують Діви й сміливо йдуть підкорювати нові вершини.

Звісно, таке завзяття викликає повагу, але чудес як не було, то й не має.

Удача не надто прихильна до Діви, оскільки впевнена, що всього вони й самі досягнуть. Цьому знаку зодіаку треба вчитися розслаблятися й викидати з життя усе зайве. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень