Жінка, яка втратила сім’ю в ДТП, просить про допомогу для сина (ФОТО)

Син частково паралізований, АЛЕ має усі шанси на нормальне життя

Родина Науменків з Броварів просить небайдужих долучитися до збору коштів на лікування 8-річного Антона, який через ДЦП має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Жінка попросила про допомогу й службу інформації «Радіо Трек». 

Інна Науменко повідомила, що двійнят, Анастасію та Антона, вона народила тільки у 42 роки. Пологи були складними. Тоді ж лікарі й повідомили, що в Антона, через асфіксію при народженні, можуть надалі бути проблеми зі здоров’ям.

- Перші ознаки хвороби виникли у сім місяців, коли хлопчик не зміг нормально сидіти. Після обстеження лікарі поставили дитині невтішний діагноз: ДЦП, спастична диплегія (деформація хребта, суглобів, більшою мірою враження обох ніг), розумова відсталість. Але зараз жодних проблем з мозком у нас немає. Ми подолали оцю відсталість. Він активно вчиться у другому класі, це інклюзивний клас. У нас єдина проблема – ми майже не ходимо, — розповіла матір Антона.

Однак Інна Науменко, яка втратила в аварії свою першу сім’ю – чоловіка та доньку, не збиралася приймати вирок лікарів, і розпочала боротьбу за здоров’я та повноцінне життя сина.

- Після непосильних занять Антон почав робити перші успіхи, а у два роки він вже почав повзати. У пошуках спеціалістів із реабілітації ми об’їхали всю країну, і поки знайнли єдиний дієвий для нас курс реабілітації. Він коштує 19 тисяч гривень. Таких курсів ми пройшли декілька, а на запланований у квітні курс – не пішли. Бо не змогли назбирати лише 5 тисяч гривень, — каже Інна Науменко.

Щоб поставити хлопчика на ноги, кожні три місяці в родині Науменків збирали на реабілітацію всі заощадження.

 - Нині на черговий курс в центрі реабілітації дитини «Вікторія», що у Борисполі, нам треба 14 тисяч гривень. Я стукаю в усі двері й прошу про допомогу. Пропустити реабілітацію – втратити попередні здобутки, а це – зробити крок назад. А Антончик через біль крокує тільки вперед, тільки через 7 років наполегливої праці він пішов (плаче – авт.). Допоможіть нам, будь ласка, — просить Інна Науменко.

Картка Приватбанку: 4149 4993 4089 0340 (Науменко Інна Анатоліївна).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень