Жданов розповів, що саме потрібно зробити з Кримським мостом

Головне – перекрити його в плані моста (с)

Якщо бити, то ідеально було б влучити саме в центральну конструкцію

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що на сьогодні зруйнувати Кримський міст дуже важко, адже для цього потрібна потужна зброя. За його словами, нині важливо просто припинити рух мостом як автомобілів, так і поїздів.

Олег Жданов
Олег Жданов

Не обов'язково обвалювати головний проліт. Не треба руйнувати міст. Там дуже багато маленьких прольотів, які починаються прямо від берегової лінії. Або хоча б стик моста.

 

Головне – перекрити його в плані моста, щоб він припинив виконувати функції артерії. І тоді півострів Крим перетворюється на глухий кут. Якщо успішна контрнаступальна операція (ред. – ЗСУ), то для російських військ немає сенсу відступати до Криму.

 

Якщо вони будуть розуміти, що це глухий кут, то їм вигідніше відступати на Маріуполь, Новоазовськ і далі в Ростовську область, на Шахтинськ, – розповів Олег Жданов.

Він  додав, що слід продовжити знищення військової інфраструктури ворога. Це перетворить півострів на демілітаризовану зону.

Тому питання входження військ до Криму на сьогодні стає все більш реалістичним, – каже військовий експерт.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень