Жахливі наслідки роботи заводу в Сарнах – вигадка людей?

Порушень комісії не виявили

Нагадаємо, про справжню епідемію носових кровотеч у дітей та проблеми зі шкірою у дорослих через роботу заводу металевих виробів повідомляли раніше мешканці Сарн. На екологічній комісій Рівненської обласної ради депутати Сарненської міської ради просили депутатів перевірити роботу підприємства. Це було у березні 2018 року.

Нині стало відомо про те, що перевірка потужностей заводу металевих виробів була.

За інформацією «Голосу України», жодних порушень на підприємстві не знайшли.

Ситуацію виданню коментував голова постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Валявка:

Для зменшення соціальної напруги ми запросили у підприємства результати лабораторних досліджень повітря, які проводяться щоквартально та, можливо, рекомендуватимемо міській раді встановити у межах житлової забудови поблизу цеху цинкування стаціонарного посту за контролем якості атмосфери.

Окрім того, звернемося до інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, щоб з’ясувати, чи упродовж останніх п’яти років на прилеглих до підприємства територіях не збільшилась захворюваність сарненчан, пов’язана з накопиченням цинку.

За інформацією заступника генерального директора ТзОВ «Завод металевих виробів» Вадима Івашка, у 2016 році підприємство сплатило трохи більше двох мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб,  торік – 3 мільйони 525 тисяч. За два роки з цих коштів 3 мільйони 340 тисяч гривень надійшли до місцевого бюджету.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень