![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Завод, на який нарікають люди, хоче викидати у повітря 20 тонн «хімії»
Справжня епідемія носових кровотеч у дітей та проблеми із шкірою у дорослих почалась у Сарнах. Нібито через роботу заводу металевих виробів. Принаймні, на це нарікають місцеві мешканці та депутати Сарненської міської ради. Із проханнями про допомогу кілька сарненчан прийшли на засідання обласної екологічної комісії у понеділок, 12 березня.
За офіційними даними, завод протягом останніх 10 років щороку викидав у повітря 6 тонн шкідливих речовин. А тепер дирекція підприємства просить дозвіл на те, щоб збільшити викиди у повітря до 20 тонн на рік.
Проти видачі такого дозволу виступає депутат Сарненської міської ради Євген Криницький:
Люди вимагають або привести виробництво до європейських норм, або закривати завод. Люди готові виходити на пікети та на мітинги. Зрозумійте, у нас отруєна вода, один з найнебезпечніших цехів заводу працює взагалі біля дитячого садочка. Ми поки звертаємось до голови обласної ради із проханням про перевірку діяльності заводу металевих виробів у Сарнах. Нехай екологи візьмуться за це, перевірять воду та землю. Людей просто труять, а будь-які намагання з мого боку поговорити із керівництвом заводу закінчувались тим, що мене з території виганаля.
Місцеві мешканці вже зібрали більше 1,5 тисячі підписів проти того, щоб завод збільшував обсяги шкідливих викидів.
Аби допомогти мешканцям Сарн члени екологічної комісії Рівненської обласної ради погодились зробити виїзне засідання та оглянути завод. Втім чи дасть це якийсь результат – поки не відомо.
Голова профільної комісії Володимир Валявка сумнівається, що депутатів пустять на територію заводу. Втім, якщо це станеться то перевірку проведуть і за її результати вирішуватимуть, що робити далі.
Слідкуй за нашими новинами у Telegram
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Свого партійного боса у вигляді собаки зобразив нардеп з Рівного
Депутат Рівненської облради охрестив доньку (ФОТО)
Де знайти свого депутата: підказка мешканцям Рівного
У Рівному депутат стверджує, що його облили і погрожували йому пістолетом
«Це розправа за те, що ми тормознули обіг корупційних коштів» - арештований і побитий депутат із Сарн
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК