Банк землі та право власності: чого хочуть від Зеленського депутати обласної ради (ДОКУМЕНТ)

Окрім мораторію на продаж українських земель

Депутати Рівненської обласної ради проти продажу землі сільськогосподарського призначення. На позачерговій сесії, 8 жовтня, обласні обранці вирішили звернутись до Президента щодо недопущення продажу землі.

В ході засідання фракції ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» подали схожі тексти документів, втім після перерви підготували спільне звернення.

Фото - Радіо Трек

У документі просили

гарантувати право приватної власності на присадибні земельні ділянки, землі сільськогоспризначення, отримані під час розпаювання, одержані в спадщину, даровані родичам та ті, що перебувають під житловими будинками й іншою нерухомістю.

А також заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Окрім того депутати облради пропонували створити державний земельний банк.

Відповідне звернення 38 депутатів підтримали.

Тож найближчим часом документ передадуть керівникам держави.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень