Зеленський «скинув» порнографію Шмигалю: петиція набрала 25 тисяч голосів

Нею займеться Кабмін

Ще на початку серпня електронна петиція про легалізацію порнографії та еротики на території України набрала необхідні 25 000 голосів. Тож Президент був зобов'язаний на неї відповісти.

Займатися цією петицією буде Кабінет Міністрів.

Зеленський заявив, що реалізація державної політики у сфері захисту суспільної моралі, а також обігу продукції й видовищних заходів сексуального характеру - відповідальність Кабміну, тому і розглядати петицію має він.

- Ураховуючи зазначене, я звернувся до прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням доручити опрацювати згідно з компетенцією порушене в електронній петиції питання та поінформувати про результати розгляду автора звернення, – йдеться у відповіді президента.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень