«Заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці»: Ваше ставлення до петиції Нерозі?

Президент Зеленський дав доручення розібратися

Понад 25000 підписів набрала петиція, в якій Ігор Володимирович Нерозя 22 червня попросив Президента Зеленського заборони видавати повістки на вулиці (зокрема, на АЗС та блокпостах).

Як повідомляє «УКРІНФОРМ», Зеленський відповів на петицію Нерозі.

Як сказано на сайті Президента, глава Держави звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням перевірити законність таких дій. При цьому Зеленський перерахував низку законів, що стосуються мобілізації.

Зокрема, згідно з законом президент здійснює загальне керівництво мобілізацією, а організаційне керівництво здійснює Кабмін.

ЦИТАТА:

«Порядок оповіщення військовозобов’язаних про їx призов на військову службу під час мобілізації та вручення повісток (повідомлень) врегульовується відповідними актами Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України i Генерального штабу Збройних Сил України.

Ураховуючи викладене, я звернувся до Прем'єр-Міністра України Д. Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов'язок i військову службу».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень