

Оголошено тендер
У Рівному за місяць збираються почати будівництво ще одного кільця на виїзді з міста. Тепер, біля села Колоденка.
Йдеться про перехрестя біля кафе «Гостинний двір» на розі вулиць Володимира Стельмаха (колишня Курчатова) та Енергетиків, яка веде до кладовища Нове.
Нагадаємо, що у цьому місці часто ставалися ДТП. І жителі Рівного неодноразово просили владу забезпечити тут круговий рух.
Тож у липні 2021 року рішення про будівництво тут кільця погодила координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху.
Днями міське управління капітального будівництва оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Володимира Стельмаха від перехрестя з вул. Енергетиків до буд. № 60
Очікувана вартість робіт – 15,4 мільйона гривень.
Згідно з тендерною документацією, окрім ремонту дороги і будівництва кільця, там мають замінити освітлення, облаштувати пішохідні переходи і встановити зупинки.
Аукціон відбудеться наступного тижня, 25 травня. Якщо переможця визначать з першого разу, то ремонт розраховують почати 22 червня і завершити за півроку – 21 грудня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Досить уже говорити «добрий ранок»: Як правильно вітатися вранці українською мовою
Не потрібно видаляти чати та фото: лайфхак, як очистити пам'ять у Viber за 1 хв
60 років більше – не межа для мобілізації: у Раді вирішили змінити вік тих, кого залучать до війська
Дуже люблять своїх дружин і дітей: у які дати народжуються найнадійніші чоловіки для шлюбу?
Росіянка запропонувала українкам станцювати народний хоровод, бо думала, що свої
Містом повзуть чутки про «грантові» 53 мільйони на бруківку
Наче скло: Деякі дороги на Рівненщині виглядають не найкраще (ФОТО/ВІДЕО)
«Попіартесь тут, якщо заїдете»: керівників Рівного та області запросили на проблемний міст
Куди дзвонити, якщо дороги Рівненщини не розчищені від снігу і не посипані піском (ПЕРЕЛІК НОМЕРІВ)
Вартість будівництва та ремонту доріг в Україні тепер рахуватимуть по-новому
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415