Збирач черв'яків та розпрямляч подушок: рідкісні вакансії пропонують українцям у Польщі

Головне, є робота

Польща прийняла найбільше українських біженців, які зараз активно шукають роботу. Там їм пропонують різні вакансії, є навіть рідкісні. На традиційні спеціальності попит більший, але за бажанням можна знайти роботу до душі.

Глава департаменту рекрутації компанії з працевлаштування Gremi Personal Ганна Джоболда каже, що українським біженцям у Польщі доступна лише важка фізична праця, є й екзотичні пропозиції.

Є такі цікаві вакансії:

  • збирач черв’яків у рибальський магазин;
  • розпрямлювач подушок у меблевий салон;
  • живий манекен у магазині одягу;
  • визначальник статі курчат на птахофабриці;
  • черга-мен у державних закладах;
  • ремонтник погризених речей у притулок для цуценят;
  • тестувальник корму для тварин на завод;
  • тестувальник ігристого вина на завод із виробництва вин;
  • біхевіорист в зоопарк (спеціаліст з поведінки людей та тварин).

Наразі на підприємствах Польщі платять у середньому заробляють 130-150 грн за годину. Ставка робітників із високими результатами праці зростає. Вже за три місяці роботи можна отримати підвищення та стати керівником.

Українські біженці самі можуть вибрати тривалість робочого дня і отримувати близько 1000-1100 доларів на місяць.

Більшість українців працюють у харчовій промисловості на фабриках, кафе та ресторанах. Частина зайнята у товарному виробництві, також зріс попит на робітників для яхт.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень