Завтра депутати Рівнеради вирішуватимуть, на що витратити 112 мільйонів

З них чи не найбільшу суму пропонують надати управлінню охорони здоров’я

Позачергова сесія міської ради, яку скасували у п’ятницю, відбудеться завтра.

Одне з головних питань, яке розглядатимуть депутати – це зміни до бюджету на поточний рік.

Відповідно до проєкту рішення, опублікованого на сайті Рівнеради, завтра планують розподілити 112 мільйонів гривень перевиконання доходів. З них чи не найбільшу суму – 50 мільйонів – пропонують надати управлінню охорони здоров’я.

Не зникло й питання «Авангарду». Нагадаємо, на стадіон хочуть передбачити 29 мільйонів, щоб збудувати кабельну станцію та трансформатор.

Необхідність цих робіт пояснюють тим, що на об’єкті потрібно підтримувати плюсову температуру, щоб не псувалися будівельні матеріали.

А ще в сесійну залу збираються купити мікшерний пульт за 50 тисяч, і апарат для миття автомобілів за 43 тисячі. Чиї автомобілі митимуть цим апаратом - не уточнено, у документі лише вказано, що розпорядником цих коштів буде виконавчий комітет.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень